« powrót do strony głównej
Oddział Krakowski

ZARZĄD ODDZIAŁU KRAKOWSKIEGO PTBK 2011 – 2014

Funkcja
imię i nazwisko, tytuł
adres
kontakt
Prezes
Anna Maria Osyczka, dr hab.
Zakład Biologii i Obrazowania Komórki,
Instytut Zoologii, Uniwersytet Jagielloński

ul. Gronostajowa 9/2.20, 30-387 Kraków
tel. 012 664 53 42

a.m.osyczka@uj.edu.pl
Zastępca Prezesa
Grzegorz Tylko, dr hab.
Zakład Biologii i Obrazowania Komórki,
Instytut Zoologii, Uniwersytet Jagielloński

ul. Gronostajowa 9/2.20, 30-387 Kraków
tel. 012 664 53 40

grzegorz.tylko@uj.edu.pl
Skarbnik
Agnieszka Jaźwa, dr
Zakład Biotechnologii Medycznej,
Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
Uniwersytet Jagielloński

ul. Gronostajowa 7/3.0.34, 30-387 Kraków
tel. 012 664 64 12

agnieszka.jazwa@uj.edu.pl
Sekretarz
Ewa Pocheć, dr
Zakład Biochemii Glikokoniugatów, Instytut Zoologii,
Uniwersytet Jagielloński

ul. Gronostajowa 9/1.80, 30-387 Kraków
tel. 012 664 64 67

ewa.pochec@uj.edu.pl
KOMISJA REWIZYJNA ODDZIAŁU KRAKOWSKIEGO PTBK 2011 – 2014
imię i nazwisko, tytuł
adres
kontakt
Marta Michalik, dr
Zakład Biologii Komórki,
Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii,
Uniwersytet Jagielloński
marta.michalik@uj.edu.pl
Jolanta Sroka, dr hab.
Zakład Biologii Komórki,
Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii,
Uniwersytet Jagielloński
jolanta.sroka@uj.edu.pl
Halina Waś, dr
Pracownia Molekularnych Podstaw Starzenia,
Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego,
Polska Akademia Nauk
hwas@nencki.gov.pl


LISTA CZŁONKÓW KRAKOWSKIEGO ODDZIAŁU POLSKIEGO TOWARZYSTWA BIOLOGII KOMÓRKI:
LP
imię i nazwisko
tytuł/stopień
adres
kontakt
1.
Augustynowcz Joanna
, dr
Katedra Botaniki i Fizjologii Roślin


Uniwersytet Rolniczy

Al. 29 Listopada 54, 31-425 Kraków
tel. 012 662 51 99


augustyn@ogr.ur.krakow.pl
2.
Banaś Agnieszka
, dr
Zakład Biotechnologii Roślin

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 63 91


a_katarzyna.banas@uj.edu.pl
3.
Bilińska Barbara
, prof. dr hab.
Zakład Endokrynologii

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 50 27


barbara.bilinska@uj.edu.pl
4.
Borowczyk Julia
, mgr
Zakład Biologii Komórki

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 61 40


julia.borowczyk@uj.edu.pl
5.
Bubka Monika
, dr
Zakład Biochemii Glikokoniugatów

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 64 56


monika.bubka@uj.edu.pl
6.
Bukowska-Straková Karolina
, dr n. med.
Zakład Biotechnologii Medycznej

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 54 64


k.bukowska-strakova@uj.edu.pl
7.
Chadzińska Magdalena, dr hab.
Zakład Immunologii Ewolucyjnej

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel.012 664 50 68


magdalena.chadzinska@uj.edu.pl
8.
Cieśla Maciej
, mgr
Zakład Biotechnologii Medycznej

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 63 98


maciek.ciesla@uj.edu.pl
9.
Czauderna Szymon
, mgr
Zakład Biotechnologii Medycznej

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 12 664 64 06


szymon.czauderna@uj.edu.pl
10.
Czypicki Ryszard, mgr
Zakład Biotechnologii Medycznej
Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 63 98


ryszard.czypicki@uj.edu.pl
11.
Czyż Jarosław, dr hab.
Zakład Biologii Komórki

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 61 40


jarek.czyz@uj.edu.pl
12.
Drukała Justyna, dr hab.
Zakład Biologii Komórki

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 61 40


justyna.drukala@uj.edu.pl
13.
Dubiel Marta, mgr
Zakład Biologii i Obrazowania Komórki

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
marta.dubiel@uj.edu.pl
14.
Dulak Józef
, prof. dr hab.
Zakład Biotechnologii Medycznej

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 63 75


jozef.dulak@uj.edu.pl
15.
Florczyk Urszula
, dr
Zakład Biotechnologii Medycznej

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 63 98


urszula.florczyk@uj.edu.pl
16.
Gabryś Halina
, prof. dr hab.
Zakład Biotechnologii Roślin

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 63 91


halina.gabrys@uj.edu.pl
17.
Filipowska Joanna, mgr
Zakład Biologii i Obrazowania Komórki
Instytut Zoologii
Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ
ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 48 53


joanna.filipowska@uj.edu.pl
18.
Gese Anna, mgr
Zakład Biotechnologii Medycznej
Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 63 98


anna.gese@uj.edu.pl
19.
Górska-Andrzejak Jolanta
, dr
Zakład Biologii i Obrazowania Komórki

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 53 40


j.gorska-andrzejak@uj.edu.pl
20.
Grochot-Przęczek Anna
, dr
Zakład Biotechnologii Medycznej

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 63 98


anna.grochot-przeczek@uj.edu.pl
21.
Grzesiak Małgorzata
, dr
Zakład Endokrynologii

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 50 32


m.e.grzesiak@uj.edu.pl
22.
Hoja-Łukowicz Dorota, dr hab.
Zakład Biochemii Glikokoniugatów

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 64 66


dorota.hoja-lukowicz@uj.edu.pl
23.
Homa Joanna
, dr
Zakład Immunologii Ewolucyjnej

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 50 69


joanna.homa@uj.edu.pl
24.
Ilnicki Tomasz, dr hab.
Zakład Cytologii i Embriologii Roślin

Instytut Botaniki

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 53 43


tomasz.ilnicki@uj.edu.pl
25.
Janik Marcelina
, dr
Zakład Biochemii Glikokoniugatów
Katedra Fizjologii Zwierząt

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 64 67


marcelina.janik@uj.edu.pl
26.
Jaźwa Agnieszka
, dr
Zakład Biotechnologii Medycznej

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 64 12


agnieszka.jazwa@uj.edu.pl
27.
Joachimiak Andrzej
, prof. dr hab.
Zakład Cytologii i Embriologii Roślin

Instytut Botaniki

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 53 43


a.joachimiak@uj.edu.pl
28.
Józkowicz Alicja
, prof. dr hab.
Zakład Biotechnologii Medycznej

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 64 11


alicja.jozkowicz@uj.edu.pl
29.
Kachamakova-Trojanowska Neli
, dr
Zakład Biotechnologii Medycznej

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 54 86


neli.kachamakova-trojanowska@uj.edu.pl
30.
Kilarski Wincenty
, prof. dr hab.
Zakład Biologii i Obrazowania Komórki,
Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 53 36


wincenty.kilarski@uj.edu.pl
31.
Kołaczkowska Elżbieta, dr hab.
Zakład Immunologii Ewolucyjnej

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 50 68


ela.kolaczkowska@uj.edu.pl
32.
Konieczny Robert, dr hab.
Zakład Cytologii i Embriologii Roślin

Instytut Botaniki

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Grodzka 52, 31-044 Kraków
tel. 012 663 17 70


robert.konieczny@uj.edu.pl
33.
Korohoda Włodzimierz
, prof. dr hab.
Zakład Biologii Komórki

Wydział Biochemii, Biofizyki 
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 61 40


w.korohoda@uj.edu.pl
34.
Kozakowska Magdalena, dr
Zakład Biotechnologii Medycznej

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 63 98


m.kozakowska@uj.edu.pl
35.
Krzeszowiec-Jeleń Weronika
, dr
Zakład Biotechnologii Roślin

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 64 10


weronika.krzeszowiec@uj.edu.pl
36.
Kuta Elżbieta
, prof. dr hab.
Zakład Cytologii i Embriologii Roślin

Instytut Botaniki

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 53 43


elzbieta.kuta@uj.edu.pl
37.
Link-Lenczowski Paweł
, dr
Zakład Fizjologii Medycznej

Wydział Nauk o Zdrowiu

Collegium Medicum

Uniwersytet Jagielloński

ul. Michałowskiego 12, 31-126 Kraków
tel. 012 634 33 97 wew. 33


p.link.lenczowski@gmail.com
38.
Litwin Jan
, prof. dr hab.
Katedra Histologii

Wydział Lekarski UJ

ul. M. Kopernika 7, 31-034 Kraków
tel. 012 422 70 27


j.a.litwin@uj.edu.pl
39.
Lityńska Anna
, prof. dr hab.
Zakład Biochemii Glikokoniugatów

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 64 65


anna.litynska@uj.edu.pl
40.
Łączna Eliza
, mgr
Zakład Biologii Komórki

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 61 40


eliza.laczna@uj.edu.pl
41.
Łoboda Agnieszka
, dr
Zakład Biotechnologii Medycznej

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 64 12


agnieszka.loboda@uj.edu.pl
42.
Madeja Zbigniew
, prof. dr hab.
Zakład Biologii Komórki

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 61 40


z.madeja@uj.edu.pl
43.
Mazur Agnieszka
, dr
Zakład Ergonomii i Fizjologii 
Wysiłku Fizycznego

Wydział Nauk o Zdrowiu UJ

ul. Grzegórzecka 20, 31-531 Kraków
agnieszka.mazur@uj.edu.pl
44.
Mazur Lidia, dr hab.
Zakład Hematologii Eksperymentalnej

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 52 37


lidia.mazur@uj.edu.pl
45.
Michalik Anna
, dr
Zakład Biologii Rozwoju i Morfologii Bezkręgowców,
Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 59 75


a.michalik@uj.edu.pl
46.
Michalik Marta, dr hab.
Zakład Biologii Komórki

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 61 40


marta.michalik@uj.edu.pl
47.
Miękus Katarzyna
, dr
Zakład Transplantologii

Katedra Immunologii Klinicznej
i Transplantologii

Polsko-Amerykański Instytut Pediatrii

Wydział Lekarski UJ

ul. Wielicka 265, 30-663 Kraków
tel. 012 658 20 11


katarzyna.miekus@uj.edu.pl
48.
Nowak Witold
, mgr
Zakład Biotechnologii Medycznej

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 63 98


witold.nowak@uj.edu.pl
49.
Opydo-Chanek Małgorzata
, dr
Zakład Hematologii Eksperymentalnej

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 52 29


malgorzata.opydo-chanek@uj.edu.pl
50.
Osyczka Maria Anna, dr hab.
Zakład Biologii i Obrazowania Komórki

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 53 42


anna.osyczka@uj.edu.pl
51.
Piwowarczyk Katarzyna
, mgr
Zakład Biologii Komórki

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 61 83


katarzyna.szpak@uj.edu.pl
52.
Płytycz Barbara
, prof. dr hab.
Zakład Immunologii Ewolucyjnej

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ


ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 50 68


barbara.plytycz@uj.edu.pl
53.
Pocheć Ewa
, dr
Zakład Biochemii Glikokoniugatów

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 64 67


ewa.pochec@uj.edu.pl
54.
Przybyło Małgorzata, dr hab.
Zakład Biochemii Glikokoniugatów

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 64 62


malgorzata.przybylo@uj.edu.pl
55.
Rak Monika
, mgr
Zakład Biologii Komórki

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 61 83


monika.rak@uj.edu.pl
56.
Ryszawy Damian
, mgr
Zakład Biologii Komórki

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 61 47


damian.ryszawy@uj.edu.pl
57.
Skrzypek Klaudia
, dr
Zakład Transplantologii
Collegium Medicum
Uniwersytet Jagielloński

ul. Wielicka 265, 30-663 Kraków
tel. 012 659 15 93


klaudia.skrzypek@uj.edu.pl
58.
Sroka Jolanta, dr hab.
Zakład Biologii Komórki

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 61 40


jolanta.sroka@uj.edu.pl
59.
Stojak Marta
, dr
Zakład Hematologii Eksperymentalnej

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 53 82


marta.stojak@uj.edu.pl
60.
Szade Agata
, mgr
Zakład Biotechnologii Medycznej

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 63 98


agata.szade@uj.edu.pl
61.
Szade Krzysztof
, mgr
Zakład Biotechnologii Medycznej

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 63 98


krzysztof.szade@uj.edu.pl
62.
Ścisłowska-Czarnecka Anna
, dr
Akademia Wychowania Fizycznego

Al. Jana Pawła II 78, 31-571 Kraków
scis@poczta.onet.pl
63.
Tomczyk Mateusz, mgr
Zakład Biotechnologii Medycznej

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 63 98


m.tomczyk@uj.edu.pl
64.
Tworzydło Wacław
, adr
Zakład Biologii Rozwoju i Morfologii Bezkręgowców,
Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 59 81


w.tworzydlo@uj.edu.pl
65.
Tylko Grzegorz, dr hab.
Zakład Biologii i Obrazowania Komórki

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 53 40


grzegorz.tylko@uj.edu.pl
66.
Woźnicka Olga
, dr inż.
Zakład Biologii i Obrazowania Komórki

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 64 72


olga.woznicka@uj.edu.pl
67.
Ząbczyńska Marta, mgr
Zakład Biochemii Glikokoniugatów

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
marta.zabczynska@uj.edu.pl
68.
Zuba-Surma Ewa, dr hab.
Zakład Biologii Komórki

Wydział Biochemii, Biofizyki
i Biotechnologii UJ

ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
tel. 012 664 61 40


ewa.zuba-surma@uj.edu.pl
69.
Zychal Katarzyna
Zakład Biologii i Obrazowania Komórki

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
katarzyna.zychal@uj.edu.pl
70.
Żelazowska Monika
, dr
Zakład Biologii Rozwoju
i Morfologii Bezkręgowców

Instytut Zoologii

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ

ul. Gronostajowa 9, 30-387 Kraków
tel. 012 664 50 91


monika.zelazowska@uj.edu.pl